Anka Grup olarak 35 yılı aşkın üretim tecrübemizi dünya çapında markalar için kurumsal hediyelik, defter, ajanda, takvim gibi kâğıt ve deri ürünleri üreterek kazandık. Pandemi sürecinin başında, bu üretim tecrübemizi maske üretim prosesine aktardık ve süreci seri bir şekilde yöneterek hem iç piyasada hem de dünya pazarında Dost Maske’yi tüketiciyle buluşturduk.

Neden Dost Maske

Ailemizin en yeni üyesi ve markası DOST MASKE pandemi döneminde ortaya çıkan maske ihtiyacını karşılamak için 2020 Mart ayında hizmete girdi.

 

 

DOST MASKE ürünleri başta Avrupa Birliği’nin CE kriterleri olmak üzere ulusal ve uluslararası tüm standartları karşılıyor. Tesisimiz ISO 13485 (Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi), ISO 22716 GMP (İyi Üretim Uygulamaları) belgelerine sahiptir. Medikal maskelerimiz Sağlık Bakanlığı’nın Ürün Takip Sistemi’ne (ÜTS) kayıtlı olup, FFP2 ürün grubumuz, MNA Belgelendirilme Kuruluşunca düzenlenmiş CE belgesine sahiptir.

Tüm bunların yanında, markamızın adıyla özdeş, kullanıcı dostu maskeler üretmek için çalışanlarımızı gerekli eğitimlerden geçirdik. Kendimizin güvenle kullanamayacağı hiçbir ürünü piyasaya vermiyor, bunu sağlamak için gereken tüm adımları eksiksiz atıyoruz.

 

 

BİZİMLE TANIŞIN

Dost Maske'nin ürün ve hizmetleriyle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişim kurun.