|| Dost Maske
 || Dost Maske

Maske Kutusunu İlk Siz Açın!

Dünya’da 2019 yılından beri yaşanan pandemi bize hijyen kurallarını tekrar hatırlattı. Hala etkisi devam eden COVID-19 virüsü ile bulaşı ifadesi hayatımızda önemli bir yer tuttu.

“Bulaşı en aza indirmek virüsün yayılım hızını yavaşlatıyor.” Bu artık hepimizin bildiği bir önlem bilgisi.

Tabii virüslerden en önemli korunma yolu da maske. Koronavirüs en fazla üst solunum yollarından bulaşıyor ve bu yayılımı önleyen en önemli faktör maske kullanımı…

Bu iki bilginin ışığında, pandemi ile hijyen kurallarına dahil edilmesi gereken en önemli nokta da maskenin temiz olması. Sağlıklı maske kullanımı aslında virüsün vücuda girmesini önlemek adına en hassas nokta.

Dünyayı alt üst edebilecek güce sahip virüsler maalesef gözle görülemiyor. Doğru bir hassasiyetle bakıldığında maskeler aslında ‘kişisel ürünler’in en başında geliyor. Dolayısıyla da maskenize kimsenin dokunmaması gerekiyor ki hijyeni tam sağlanmış bir maske kullanımı mümkün olsun.

Kaliteli Dost Maske ürünleri sizi havada dolaşan virüslerden en yüksek oranda korur. Ama hasta olduğunu bilip bilmediğiniz birinin dokunduğu bir maske kullanmamalısınız.  Bu durumda maskeler kadar ambalajları da doğru şekilde tasarlanmış olmalı. Dost Maske Kutu tasarımları, hijyen koşullarını ve sağlıklı maske kullanımını önceleyecek şekilde yapıldı.

Dost Maske ambalajları nasıl daha güvenli?

  • Emniyet Bandı

Sıradan maskelerde sizden önce kutunun açılmadığından emin olamazsınız! Emniyet bantları maske size ulaşana kadar maskelerinize sizden başka kimsenin dokunmadığına dair önlem alan bir mühür görevi görür. Dost Maske ambalajlarında kapağın üstüne konumlandırılan bu bant maskelerin size güvenli ve sağlıklı ulaşmasını güvence altına alır.

  • LOT Numarası ve Üretim Tarihi

LOT Numarası maskelerin künyesidir. Yaşanacak herhangi bir durumda tüm üretim sürecinin takibini yapabilmenizi sağlar. Yani aynı zamanda maskelerinizin üretim aşamasından itibaren hijyenik ortamlarda üretildiğini garanti etmek için bu bilgilere ihtiyacınız var.

  • Üstten Açılan Pencere

Hem üretici hem de kullanıcı açısından en makul paketleme şekli olan maske kutuları doğru açılmazsa maskelerin dağılması ve hijyen zincirinin bozulmasına neden olur. Ancak Dost Maske kutularındaki üstten açılan pencere hijyen zincirini ve sizi korumuş olur. Aynı zamanda k

BİZİMLE TANIŞIN

Dost Maske'nin ürün ve hizmetleriyle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişim kurun.